Naše společná cesta začala v roce 2015, kdy jsme díky Tinderu vyrazili na cyklo výlet podél Vltavy 

Majda

Majda je studentka a nadšená cestovatelka. Kromě toho, že se domluví třemi jazyky a nebrání se ztřeštěným nápadům, má také organizační schopnosti a ráda řeší zdánlivě neřešitelné situace. Když je v Česku, tak se věnuje místní francouzské komunitě a dělá delegátku pro zahraniční turisty. V zahraničí se zase věnuje české komunitě a prozkoumává místní terén.

Všude s sebou vozí sportovní boty a občas si zaběhne půlmaraton. Miluje špagety s pestem a parmazánem, ráda peče zdravé dezerty a nenechá si ujít občasné kafíčko s kamarádkami, i když třeba přes skype.

Filip

Filip je ajťák, bezpečnostní inženýr a pracuje v mezinárodní firmě Avast Software, díky které je častěji v zahraničí než doma. Primárně má na starost bezpečnost mobilních telefonů, ale věnuje se také neziskovým organizacím, píše články do technických magazínů a přednáší na konferencích. Procestoval půlku světa a stále ho to táhne na průzkum nových míst.

Ve volném čase je nejradši kutilem a jeho vysněné bydlení je na kraji lesa s výhledem na pláž, daleko od civilizace. Miluje práci, sport, klidnou přírodu a zvířata.

Mohli jsme se potkat na půlmaratonu, v letadle, v dobré restauraci, v lese, na pláži, na konferenci, ve zvířecím útulku, nebo třeba jen tak náhodně na ulici... Možností je mnoho, ale jelikož žijeme ve 21. století, tak jsme se o sobě dozvěděli díky mobilní aplikaci Tinder. A teď už vše výše zmíněné absolvujeme společně.